Zateplení stropu rekreační chalupy | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu rekreační chalupy v Dolních Lažanech

Zateplení stropu rekreační chalupy v Dolních Lažanech

22.09.2021

Zateplení stropu Třebíč

Zateplení stropu rekreační chalupy v Dolních Lažanech realizované v září 2022 nebyla z pohledu aplikovaného objemu foukané izolace nijak veliká. Zateplení stropu bylo realizování pouze nad jednou místností. Strop nad touto místností nebyl nijak izolačně chráněn. Majitelům chalupy se obytnou místnost pod nezatepleným stropem nedařilo vytopit a už vůbec v ní udržet teplo přes noc.

 

Není malých zakázek

Proto se majitelé chalupy rozhodli kontaktovat společnosti, které se zabývají tepelně izolačními pracemi. Poctivá izolace byla jednou z nich. Vzhledem k tomu, že Poctivá izolace patří mezi největší firmy s foukanými izolacemi v ČR, tak není pro nás malých zakázek. Izolace stropu chalupy v Dolních Lažanech se týkala výměry 20 m2. Velmi rádi přijedeme provést foukané izolace i na takto malé zakázky. Už jsme prováděli zateplení stropů, zateplení stěn nebo zateplení střechy i na ještě menších plochách než jak tomu bylo Dolních Lažanech. Důležité je, aby foukaná izolace pomohla

 

Stejný servis

Poctivá izolace si zakládá na tom, že poskytuje sejný servis všem zájemcům o foukané izolace od naší společnosti. Neděláme v našem přístupu rozdíly mez velkými a malými klienty. Každému z Vás se dostane stejných služeb. Poradenství, jak nejlépe zateplit, výpočet ideální výšky izolace, doporučení na nejvhodnější izolační materiál, který bude ve Vaší konstrukci fungovat nejlépe a plně profesionální přístup našich realizačních skupin.

Parametry realizace

Oblast: Třebíč Objem 6.9 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Rodinný dům