Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu s pultovou střechou v Plzni

Zateplení stropu rodinného domu s pultovou střechou v Plzni

07.11.2022

Zateplení Plzeň

Začátkem listopadu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu s pultovou střechou v Plzni. Na jedné části stropu se nacházela slehlá skelná izolace, lepenka a škvára. Druhou část tvořil trámový strop s malou dutinou. Pro vytvoření nové izolační vrstvy byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, kterou náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal ve vrstvě vysoké 30 cm.

Zateplení stropu

Stávající rodinný dům v Plzni disponoval pultovou střechou. Dutina střechy byla v nejvyšším místě 1,2 m vysoká a v nejnižším místě asi 20 cm. Strop byl tvořen dvěma částmi. První část tvořila lepenka, škvára a stávající vrstva slehlé skelné izolace. Druhou část tvořil trámový strop s malou dutinou. Nová vrstva foukané izolace se aplikovala zvrchu přes průlez okénkem ve štítě. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft. Tuto foukanou izolaci aplikovali naši pracovníci ve vrstvě vysoké 30 cm a v nižších částech střechy až do plna. Na stropě domu tak vznikla celistvá vrstva izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Foukaná izolace Supafil loft je skvělým materiálem, který nesléhává, je prodyšný a nehořlavý. Poptejte si zateplení stropu pomocí foukané izolace i Vy. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropu a zateplení stěn foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 21.6 m³
Oblast: Plzeň-město
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×