Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu s valbovou střechou v Náměšti nad Oslavou

Zateplení stropu rodinného domu s valbovou střechou v Náměšti nad Oslavou

05.11.2022

Zateplení Třebíč

V listopadu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu v Náměšti nad Oslavou. Konkrétně se jednalo o rodinný dům s valbovou střechou s jedním štítem, trámovou vazbou a trámovým stropem. Krom zhotovení zateplení bylo úkolem pracovníků Poctivé izolace vytvořit na stropě podlahový systém. Poctivá izolace má svůj vlastní patentovaný distanční podlahový systém neboli DPS. Jako materiál pro zateplení byla použita skelná minerální vata Supafil loft, kterou náš tým pracovníků nafoukal ve vrstvě vysoké 30 cm.

Zateplení stropu

Na trámovém stropě rodinného domu v Náměšti nad Oslavou zhotovil náš profi tým proškolených pracovníků podlahový systém DPS. Jedná se v podstatě o skládačku tvořenou 3 komponenty – dřevěné špalíky s křížovou drážkou, nosná prkna a střešní latě, které vytváří kotevní rovinu pro horní záklop z OSB desek. Celý tento systém vytvoří rošt, do kterého se potom fouká foukaná izolace. V případě zateplení rodinného domu v Náměšti nad Oslavou se rovněž zateploval přístavek, kde se nacházela veranda. Verandu náš tým pracovníků zafoukával zvenku. Jako materiál byla použita skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, která byla nafoukána ve vrstvě vysoké 30 cm. Veškeré práce proběhly rychle a efektivně. Výsledkem bylo dokonalé zateplení domu a plně pochozí půda. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropu a zateplení stěn foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 29.35 m³
Oblast: Třebíč
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×