Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu s valbovou střechou v Rozstání

Zateplení stropu rodinného domu s valbovou střechou v Rozstání

25.10.2022

Zateplení Prostějov

Koncem října 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu s trámovou konstrukcí krovu v Rozstání. Na trámové stropě se nacházela volně ložená vrstva izolace vysoká asi 20 cm. Aby se vytvořila funkční a dokonale izolující vrstva, bylo potřeba zateplení doplnit. Náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na strop rodinného domu s valbovou střechou 20 cm vrstvu minerální skelné izolace Supafil loft od společnosti Knauf. S kombinací původní izolační vrstvy tak vzniklo dokonalé zateplení domu bez jakýchkoliv tepelných mostů, které zajistí dokonalý tepelný komfort. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace a šetřete na energiích ještě letos!

Zateplení stropu

Zateplení stropu lze provést kombinací zateplovacích technologií. První izolační vrstva tvořená rolovanými izolacemi může být třeba i původní a několik let stará, jako tomu bylo v případě rodinného domu v Rozstání. Tím, jak se neustále zvyšují požadavky na kvalitu zateplení stropu nejenom novostaveb, ale i starších domů, je využití technologie foukané izolace ideální volbou. Kombinace rolované nebo deskové izolace s foukanou izolací se nemusíte bát. Dokonce i několik desítek let staré tepelné izolace nemusíte ze stropu nebo půdy vyhazovat. Poctivá izolace pomocí foukané vaty tyto staré izolace přefouká a vytvoří dokonale souvislou vrstvu nového zateplení stropu nebo zateplení střechy bez tepelných mostů. S výběrem toho pravého izolačního materiálu Vám v rámci našeho špičkového zákaznického servisu rádi poradíme. Samotná volba je ale samozřejmě na Vás. Při zateplování trámového stropu stávajícího rodinného domu v Rozstání byla zvolena minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf, kterou náš tým Poctivé izolace aplikoval ve vrstvě vysoké 20 cm. Supafil má mnoho skvělých vlastností – nesléhává, je prodyšný, nehořlavý a rovněž ekologický. Zkrátka všestranný materiál, který se hodí do mnoha různých typů konstrukcí.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Prostějov Objem 36.8 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×