Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu se sedlovou střechou v Troubkách

Zateplení stropu rodinného domu se sedlovou střechou v Troubkách

03.11.2022

Zateplení Přerov

V listopadu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu rodinného domu v obci Troubky. Jednalo se o stávající rodinný dům se sedlovou střechou a sádrokartonovým stropem, na kterém se nacházela stávající nerovnoměrná vrstva vaty vysoká asi 20 cm. Nová vrstva tepelné izolace se foukala na volnou plochu, tedy na celoplošný prkenný záklop půdy. Náš profi tým proškolených pracovníků použil pro zateplení skelnou minerální izolaci Supafil loft od společnosti Knauf, která byla aplikována ve vrstvě vysoké 30 cm. Společně s původní vrstvou izolace tak vzniklo dokonalé zateplení stropu bez jakýchkoliv tepelných mostů.

Zateplení stropu

Na sádrokartonovém stropě stávajícího rodinného domu v Troubkách se již nacházela nerovnoměrná vrstva vaty. Před aplikací nové vrstvy bylo třeba zkontrolovat, zda není mezi původní vatou a záklopem mezera. Aby se vrstvy zcelily, bylo nejdříve nutné vyfoukat obvod, a to pod prkna do plna tak, aby se navázalo na stávající vrstvu izolace. Dalším krokem už bylo zafoukání volné plochy horního záklopu včetně věnce až do podbití. Cílem bylo dokonalé spojení obou vrstev a zamezení jakýchkoliv tepelných mostů. Jako materiál byla použita foukaná izolace Supafil loft, tedy minerální skelná izolace, která je velmi prodyšná, nesléhává a řadí se do třídy reakce na oheň A1, a je tedy prakticky nehořlavá. Spolu se stávající vrstvou izolační vaty vzniklo dokonalé zateplení stropu. Poptejte si zateplení od Poctivé izolace i Vy. Pracujeme rychle, efektivně a hlavně poctivě. Vyzkoušejte si nás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropu a zateplení stěn foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 32.3 m³
Oblast: Přerov
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×