Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu v Havlíčkově Brodě

Zateplení stropu rodinného domu v Havlíčkově Brodě

16.06.2022

Zateplení Havlíčkův Brod

V červnu 2022 zateplovala Poctivá izolace strop stávajícího rodinného domu v Havlíčkově Brodě. Majitel zde řešil zateplení podkroví. Technologie foukané izolace neboli foukané vaty je ideálním řešením. Foukaná izolace vytvoří v podkroví celistvou vrstvu, která zamezí úniku tepla v zimních měsících z domu ven, a naopak v létě zabrání přehřívání. Na strop staršího rodinného domu v Havlíčkově Brodě o ploše 88 m2 nafoukala Poctivá izolace materiál Supafil loft ve vrstvě vysoké 30 cm.

Zateplení stropu

Foukaná izolace od Poctivé izolace je skvělým řešením pro zateplení stropu, střechy či stěny. Aplikace izolace je jednoduchá, rychlá a levná! Poctivá izolace navíc všem svým zákazníkům nabízí svůj špičkový zákaznický servis. Poradíme a pomůžeme s výběrem toho nejlepšího izolačního materiálu pro Váš konkrétní druh konstrukce, domluvíme se s Vámi na termínu, který Vám nejvíce vyhovuje a pomůžeme s veškerými přípravnými pracemi. V případě zateplení stropu rodinného domu v Havlíčkově Brodě byl zvolen materiál Supafil loft od společnosti Knauf, jehož je Poctivá izolace jedním z největších dodavatelů v České republice. Jedná se o minerální skelnou izolaci, která je čistě bílá a zcela zdravotně nezávadná. Supafil rovněž nesléhává, je prodyšný a řadí se do třídy reakce na oheň A1, což znamená, že je prakticky nehořlavý. V Poctivé izolaci nabízíme na výběr celkem 5 druhů izolačních materiálů. Krom minerálních skelných izolacích jako je Supafil loft máme k dispozici ještě izolace celulózové neboli papírové, minerální čedičové, dřevovláknité a polystyrénové. Každý druh izolace má jiné vlastnosti, které se hodí do různých druhů konstrukcí. Výběr materiálu je zcela na Vás. Poctivá izolace Vám ráda každý materiál představí, vysvětlí jeho výhody a doporučí ten nejlepší pro Váš druh konstrukce. Poptejte si zcela nezávazně Poctivou izolaci i Vy. Zdarma Vám sestavíme cenovou nabídku a poradíme. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč. 

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Havlíčkův Brod Objem 26.42 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×