Zateplení stropu rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu v Havlíčkově Brodě

Zateplení stropu rodinného domu v Havlíčkově Brodě

27.06.2022

Zateplení Havlíčkův Brod

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace další ze zakázek zateplení stropu. Tentokrát se jednalo o stávající rodinný dům s pultovou střechou v Havlíčkově Brodě. Na celkovou plochu 66 m2 nafoukala Poctivá izolace vrstvu 25–30 cm materiálu Climatizer Plus. Foukaná izolace vytvoří na ploše stropu celistvou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů, díky které bude dům chráněn nejen před zimou, ale i před vysokými teplotami v letních měsících. Jednoduše dokonalý tepelný komfort po celý rok.

Zateplení stropu

Foukanou izolaci jsme do střešní dutiny rodinného domu v Havlíčkově Brodě dostávali skrz malý otvor, 40x40 cm. Foukaná izolace se nafoukává pomocí foukacích strojů a hadice. Izolační materiál se tak dostane i do těch nejméně přístupných míst a vznikne tak dokonalá vrstva, které v zimě nepropustí žádné teplo ven a v létě naopak zamezí zbytečnému přehřívání.  Jako materiál byla v tomto případě použita papírová neboli celulózová izolace Climatizer Plus od českého výrobce, společnosti Ciur. Climatizer Plus disponuje mnoha skvělými vlastnostmi. Perfektně se hodí např. do podkroví, kde zamezí průniku horka. Obyvatelé domu se pak mohou těšit příjemnému chládku v létě a také tichému životu bez klimatizace. V zimě naopak foukaná izolace ochrání dům před únikem drahocenného tepla ven. V rámci zateplení rodinného domu v Havlíčkově Brodě bylo ještě třeba osadit odvětrání. S majitelem domu jsme se dohodli, že tuto práci provede klempíř a Poctivá izolace dodá potřebné komponenty. S Poctivou izolací se můžete na všem dohodnout a domluvit. Rádi Vám maximálně vyhovíme. Využijte i např. našeho špičkového zákaznického servisu a nechte si poradit třebas s výběrem toho nejvhodnějšího izolačního materiálu pro Váš typ konstrukce. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Havlíčkův Brod Objem 19.8 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Rodinné domy