Zateplení stropu rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu v Hořovicích

Zateplení stropu rodinného domu v Hořovicích

02.09.2022

Zateplení Beroun

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu rodinného domu s vazníkovou konstrukcí a lehkými sádrokartonovými stropy v Hořovicích. Na stropě domu se nacházela stará minerální izolace v rolích. Náš profi tým proškolených pracovník zde nafoukal na celkovou plochu 100 m2 vrstvu izolace vysokou 30 cm. Konkrétně se jednalo o minerální skelnou izolaci Supafil loft od společnosti Knauf, která se na použití na lehké SDK stropy přímo nabízí. Zatepleno bylo během chvilky. Poctivá izolace působí po celé ČR. Poptejte si nás i Vy.

Zateplení stropu

V případě stávajícího rodinného domu v Hořovicích bylo třeba rozdělat 1 m2 střechy pro průlez. Na stropě se již nacházela stará minerální izolace v rolích, kterou bylo třeba přefoukat. S pomocí technologie foukané izolace to není nic těžkého. Zafoukáno bylo během chvilky a na stropě tak vznikla dokonalá celistvá vrstva izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů, skrz které by mohlo teplo utíkat ven. Jako materiál byl použit již známý Supafil loft, který se vyznačuje svojí prodyšností, nízkou objemovou hmotností, nehořlavostí a rovněž je zcela zdravotně nezávadný. Zateplení stropu je důležitou investicí za rozumné peníze. Takovou investici Vám navíc mohou pomoci pokrýt i dotace. Šetřete na energiích už tuto zimu i Vy a poptejte si služby Poctivé izolace. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu s Vámi vše zkonzultujeme, poradíme Vám a pomůžeme. Přesvědčte se sami. Zavolejte nám!

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Beroun Objem 30 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy