Zateplení stropu rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu v Želešicích

Zateplení stropu rodinného domu v Želešicích

05.09.2022

Zateplení Brno-venkov

Začátkem září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu rodinného domu v Želešicích. Jednalo se o stávající rodinný dům, který původně disponoval pultovou střechou, která byla předělána na sedlovou. Skladba stropu byla tvořena hurdis deskami, násypem, mazaninou a lepenkou, na které se nacházely rohože. Jako materiál byl v tomto případě použit Supafil loft od společnosti Knauf, který náš tým zkušených pracovníků nafoukal ve vrstvě vysoké 40 cm. Zatepleno bylo během chvilky.

Zateplení stropu

Pro zateplení stropu stávajícího rodinného domu v Želešicích byla použita minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil disponuje mnoha skvělými vlastnostmi, jako např. nízká objemová hmotnost, prodyšnost, nesléhavost, čistě bílá barva či nehořlavost. Jedná se o zkrátka skvělý materiál, který se hodí do velkého množství různých druhů konstrukcí. Díky technologii foukané izolace je zateplení provedeno během pár hodin. Náš profi tým proškolených pracovníků jednoduše přijede, nafouká, uklidí a zase odjíždí. Zákazník platí jen to, co se nafouká. Poptejte si zateplení od Poctivé izolace i Vy. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám se vším rádi poradíme a pomůžeme. Není pro nás malých zakázek. Malý dům je pro nás stejně důležitý, jako ten malý. Naše práce nás totiž jednoduše baví. Přesvědčte se sami. Zavolejte nám!

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Brno-venkov Objem 14.66 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy