Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu v Želetavě

Zateplení stropu rodinného domu v Želetavě

23.06.2022

Zateplení Třebíč

Na konci června 2022 zrealizovala Poctivá izolace další ze zakázek zateplení stropu. Tentokrát se jednalo o stávající rodinný dům v Želetavě s trámovým stropem. Foukaná izolace je v tomto případě ideálním řešením. Izolační materiál se pomocí foukacích strojů dostane do každé části stropu a vznikne tak celistvá dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Dům je tak dokonale chráněn před únikem tepla v zimě i před přehříváním střešní dutiny v létě. Jednoduše dokonalý tepelný komfort v domě po celý rok. Na trámový strop rodinného domu v Želetavě nafoukala Poctivá izolace materiál Supafil loft ve vrstvě 30 cm.

Zateplení stropu

Materiál Supafil loft do společnosti Knauf je jedním z nejoblíbenějších druhů izolace a častou volbou našich zákazníků. Jedná se o minerální skelnou izolaci, která se vyznačuje svoji čistě bílou barvou. Supafil loft je zdravotně nezávadný, nesléhává, je prodyšný a řadí se do třídy reakce na oheň A1, což je to nejlepší, co může být. Supafil je navíc velice lehký. Jeho objemová hmotnost je pouhých 17 kg/m3 a tudíž stropy nikterak nepřetěžuje, a to ani ve vysokých vrstvách. Zakázku na zateplení stropu rodinného domu v Želetavě jsme měli hezky po cestě i s naší další zakázkou. Majitel domu ještě před naším příjezdem sám připravil montážní otvory. Pracovníci Poctivé izolace pak už jen za pár hodin nafoukali a bylo hotovo. Ideální spolupráce. Poptejte si zateplení stropu, střechy či stěn i Vy. Jistě oceníte náš špičkový zákaznický servis, v rámci kterého Vám se vším rádi poradíme a pomůžeme. Třebas s výběrem toho pravého izolačního materiálu pro Vaši konstrukci. Aktuálně je v naší nabídce na výběr celkem 5 druhů izolačních materiálů. Jsou to izolace minerální skelné, celulózové neboli papírové, dřevovláknité, polystyrénové a minerální čedičové. S každým materiál máme již bohaté zkušenosti a víme, v jaké konstrukci nejvíce vyniknou jeho přednosti. O tyto zkušenosti se s Vámi rádi podělíme. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Třebíč Objem 7.71 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×