Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu rodinného domu ve Slatiňanech

Zateplení stropu rodinného domu ve Slatiňanech

15.02.2022

Izolace Chrudim

Zateplení stropu rodinného domu typu dřevostavba foukanou minerální izolací v Praze Poctivá izolace zrealizovala v únoru 2022. Realizace zateplení stropu byla vlastně oprava zateplení. Opravu Poctivá izolace nedělala naštěstí na své realizaci, ale vrstvu tepelné izolace jsme opravovali po konkurenční firmě. Poctivá izolace pro zateplení stropu zvolila vyzkoušený Supafil. Lehký, zdravotně nezávadný a skvěle izolující Supafil je nejlepším řešením pro zateplení stropů a zateplení střech.

Oprava foukané izolace

Poctivá izolace se občas dostane k opravám vrstvy tepelné izolace. Většinou se jedná o zateplení stropu deskovými nebo rolovanými izolacemi, někdy se jedná o opravu zateplení stropu stříkanou pěnou a někdy jedeme opravovat i foukanou izolaci. Naštěstí jezdíme na opravy realizací konkurenčních firem. Konkrétně ve Slatiňanech se stalo to, že konkurenční foukací společnost použila pro zateplení stropu izolační materiál, který má v technickém listě uvedenou sléhavost 10 %. Konkurenční foukací firma tento fakt nevzala v potaz a provedla zateplení tak, jako kdyby izolační materiál neměl vůbec slehnout. Samozřejmě se stalo, co se zákonitě stát muselo. Izolační vrstva slehla. Majitel domu staviteli dřevostaveb tento fakt reklamoval a dřevostavbařská firma na opravu již najala Poctivou izolaci s izolačním materiálem Supafil. Oprava byla provedena za plného provozu domu, což je obrovská výhoda. Na půdu se natáhne pouze hadice, kterou se dopravuje veškerý izolační materiál pro zateplení stropu rovnou na půdu. Tudíž přes dům nikdo necourá s balíky izolace, nedělá nepořádek a hluk. Veškerá pracovní činnost probíhá na uzavřené půdě a v naší dodávce, na které je umístěn foukací stroj s veškerým izolačním materiálem. Oprava zateplení proběhla během 3 hodin.

Zateplení subdodavatelsky

Rada pro všechny stavební společnosti, dřevostavbaře a jiné řemeslníky. Na své realizace si najměte rovnou profesionály z Poctivých izolací, ať nemusíte řešit pozdější reklamace a opravy. Poctivá izolace provádí zateplení stropů a zateplení střech v rámci celé ČR. Díky geografické poloze umístění centrály a skladu na Vysočině 5 km od sjezdu z D1 na 112 km má Poctivá izolace všude blízko. 90 km do Brna 110 km do Prahy, 90 Km do Znojma, 100 km do Hradce Králové, 2,5 hodiny jízdy do Ostravy, do Karlových Varů, do Ústí nad Labem do Liberce a takto bychom mohli pokračovat do nekonečna. Poctivá izolace má ke všem blízko. Poctivá izolace pro své zákazníky drží skladem 5 druhů izolačních materiálů do různých konstrukcí všeho typu. Na své realizace Poctivá izolace poskytuje 5 let záruku. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 23.3 m³
Oblast: Praha 5
Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×