Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu ve Stonařově

Zateplení stropu rodinného domu ve Stonařově

24.06.2022

Zateplení Jihlava

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace izolaci půdy stávajícího rodinného domu ve Stonařově. Krom izolační vrstvy jsme zde zhotovili i revizní lávku vedoucí k prostupům, anténám, oknům a schodům. Všechna důležitá místa tak zůstala bez problému přístupná.  Na celkovou plochu 137,6 m2 nafoukali pracovníci Poctivé izolace materiál Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě vysoké 30 cm. Na stropě domu tak vznikla celistvá dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů, která zajistí tepelný komfort v domě po celý rok. Zateplení půdy i zhotovení revizní lávky bylo hotové během jediného dne.

Zateplení stropu

V rámci realizace zateplení stropu rodinného domu ve Stonařově měla Poctivá izolace za úkol rovněž zhotovení revizních lávek. Revizní lávky jsou ideálním řešení pro přístup ke kritickým místům na půdě zateplené foukanou izolací. Kritickými místy bývají komín, střešní výlezy, okna ve štítech či anténní rozvody. V případě rodinného domu ve Stonařově jsme na přání investora zhotovili revizní lávky vedoucí k prostupům, anténám, oknům a schodům. Revizní lávky jsou součástí našeho podlahového systému, kterému říkáme distanční podlahový systém – DPS. Jedná se o náš vlastní, patentem chráněný podlahový systém, který je variabilní a vyrábíme ho na míru pro požadovanou výšku izolace. Na půdu rodinného domu ve Stonařově jsme foukali vrstvu materiálu Supafil loft vysokou 30 cm. Minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf je velmi oblíbeným izolačním materiálem se spoustou skvělých vlastností, jako jsou nehořlavost, nesléhavost, bez přídavných pojiv a barviv či zdravotní nezávadnost. Zkrátka skvělý materiál do velkého množství různých druhů konstrukcí. Skvěle se hodí např. na lehké sádrokartonové stropy, jelikož je díky své nízké objemové hmotnosti nijak nepřetěžuje, a to ani při vyšších vrstvách. Poptejte si zateplení střechy, stropu či stěn od Poctivé izolace i Vy. Krom skvěle a rychle odvedené práce nabízíme i náš špičkový zákaznický servis v rámci kterého Vám se vším rádi poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft, Climastyren
Objem 43.78 m³
Oblast: Jihlava
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×