Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu starého rodinného domu v Tatenicích

Zateplení stropu starého rodinného domu v Tatenicích

10.11.2022

Zateplení Ústí nad Orlicí

V listopadu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu rodinného domu v Tatenicích. Jednalo se o starý rodinný dům z roku 1820, kde majitel domu řešil zateplení stropní konstrukce dutiny dvojitého trámového stropu. Jako materiál byla zvolena minerální skelná izolace, kterou náš profi tým proškolených pracovníků aplikoval ve vrstvě vysoké 33 cm. Na stropě domu tak vznikla nová tepelně izolační vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Veškeré práce byly hotové během pár hodin.

Zateplení stropu

V případě rodinného domu z roku 1820 v Tatenicích se řešilo zateplení stropní konstrukce dutiny dvojitého trámového stropu. V prostoru se již nacházela trocha staré izolace, kterou majitel domu před našim příjezdem odstranil, aby vzniklo místo pro zcela novou tepelně izolační vrstvu. Zateplení pomocí foukané izolace je skvělým způsobem, jak ochránit Váš dům. Ať už potřebujete doplnit stávající vrstvu izolace anebo vytvořit zcela novou tepelně izolační vrstvu, zateplení stropu či střechy pomocí foukané izolace je důležitou investicí, která se vyplatí. Foukaná izolace neboli také foukaná vata zamezí úniku drahocenného tepla z domu ven, a Vy tak ušetříte za energie nemalé peníze. Návratnost investice činí v úsporách na energiích pouhé 2-3 roky. Cenu zateplení Vám navíc mohou zcela nebo zčásti pomoci pokrýt dotace. Poptejte si zateplení stropu či střechy pomocí foukané vaty od Poctivé izolace i Vy.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropu a zateplení stěn foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 15.7 m³
Oblast: Ústí nad Orlicí
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×