Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Státní správa - Zateplení základní školy v Plzni

Zateplení základní školy v Plzni

19.08.2022

Zateplení Plzeň-město

Během prázdnin 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení ZŠ Podmostní 1 v Plzni. Izolovala se podlaha půdy v 6. patře bez parotěsu. Krom zhotovení izolační vrstvy zde Poctivá izolace montovala i náš distanční podlahový systém. Rošt byl dle výšky izolace nastaven na 24 cm. OSB desky byly použity v tloušťce 15 mm. Jako materiál byla použita skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Celá zakázka byla zrealizována v rámci služby zateplení subdodavatelsky.

Zateplení stropu

V druhé polovině prázdnin čekal Poctivou izolaci velký úkol, a to zateplení podlahy půdy Základní školy Podmostní 1 v Plzni a zhotovení distančního podlahového systému. Aby se zachovala plná pochůznost půdy, musí se nad vrstvou izolace vytvořit nová podlaha. Náš distanční podlahový systém neboli DPS je pro tento úkol skvělým řešením. Jedná se v podstatě o skládačku tvořenou 3 komponenty – dřevěné špalíky s křížovou drážkou, nosná prkna a střešní latě, které vytváří kotevní rovinu pro horní záklop z OSB desek. Celý tento systém vytvoří rošt, do kterého se potom fouká foukaná izolace. V tomto případě byla zvolena minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf, která se nafoukala do roštu o výšce 24 cm. Jedná se o velmi oblíbený materiál, jelikož nesesedá, je prodyšný, čistě bílý, ekologický a zcela zdravotně nezávadný. Zkrátka skvělý materiál, který žákům zajistí dokonalý tepelný komfort po celý školní rok.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Plzeň-město Objem 223 m³ Materiál Supafil loft Objekt Státní správa
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×