Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu novostavby rodinného domu ve Velké Chýšce

Izolace stropu novostavby rodinného domu ve Velké Chýšce

04.11.2021

Zateplení Pelhřimov

Zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Velké Chýšce Poctivá izolace zrealizovala v listopadu 2021. Dům s vazníkovou střešní konstrukcí a lehkým stropem ze sádrokartonu s parotěsnou fólií. Připravena odkládací plocha na sezónní věci. Na obvodových stěnách připravený lem, abychom izolaci nefoukali až do přesahu střechy na podbití. Příčky z místností prostupují cca 25 cm nad strop do půdního prostoru. Foukaná izolace tedy kopíruje tyto nerovnosti a vytváří kopečky. 

Supafil loft

Pro zateplení novostavby rodinného domu Poctivá izolace majiteli doporučila jednoznačně použít foukanou izolaci Supafil loft. Pro rodinné domy se jedná o nejlepší možnou volbu. Supafil loft bílá tepelná izolace, která neobsahuje žádné chemické přísady, je nesedavá. Navíc je velmi lehká a ani při vysokých vrstvách nepřetěžuje stropní konstrukci. Ke všemu její cena je velmi přijatelná. Foukaná izolace od Poctivé izolace je provedena velmi rychle s dlouhou zárukou. Zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Velké Chýšce jsme zvládli provést za 4 hodin. Výměra stropu je cca 150 m2.

Poctivá izolace

Poctivá izolace všem stavitelům rodinných domů poskytuje bezplatný a nezávazný poradenský servis. Uvědomujeme si, že mnoho stavebníků nemá o výstavbě rodinných domů a jejich zateplování hluboké vědomosti. Proto jsme tady my, abychom vám poradili a pomohli. Máme za sebou tisíce realizací, mnoho let praxe, za dobu, kdy provádíme zateplení stropů, zateplení střech a zateplení stěn jsme posbírali spoustu zkušeností, které rádi poskytneme v podobě rad ostatním. Obraťte se na nás na skutečné odborníky z Poctivých izolací. Pod rukami a přes naše foukací stroje nám prošly tisíce tun izolací různých druhů do bezpočtu různých typů konstrukcí a všemožných druhů budov. Velmi rádi, zdarma a nezávazně vám poradíme. Zavolejte nám 721207099.

Parametry realizace

Oblast: Pelhřimov Objem 52.9 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×