Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení dřevostavby foukanou izolací ve Chvalovicích

Zateplení dřevostavby foukanou izolací ve Chvalovicích

07.07.2021

Foukaná izolace Nymburk

Zateplení dřevostavby za pomocí foukané izolace je dnes již běžně používanou technologií pro izolace stropu, izolace střechy nebo izolace stěn. V tomto konkrétním případě jsme ve Chvalovicích foukanou izolací realizovali zateplení stropu. Na lehký sádrokartonový strop s parotěsnou fólií a do hustého „lesa“ dřevěných sbíjených vazníků, které tvoří střešní konstrukci domu je foukaná izolace ze skelných vláken ideálním řešením. Izolace stropu je provedena velmi rychle a nová izolační vrstva je souvislá bez jakýchkoliv tepelných mostů.

 

Nelepší izolační materiál

Pokud bychom měli říci jaký je nejlepší izolační materiál pro zateplení dřevostavby, tak na tuto otázku není jednoznačná odpověď. Vždy záleží na tom, jakou konstrukci dřevostavby chcete izolovat. Jakou máte představu o ceně a jaké užitné vlastnosti očekáváte. Můžeme ale v klidu a jednoznačně doporučit jako nejlepší izolační materiál Supafil loft na lehké sádrokartonové podhledy s parotěsnou fólií, tak jako v případě dřevostavby ve Chavlovicích.

 

Poctivá izolace

Poctivá izolace je ideálním řešením nejenom pokud chcete izolovat strop nebo střechu dřevostavby. S úspěchem lze foukané izolace použít pro zateplení stěn nebo zateplení fasády. Proškolený tým odborníků vám v Poctivých izolací poradí nejenom s výběrem nejvhodnějšího izolačního materiálu, ale vysvětlí Vám celý postup izolování a poradí i s tím, jak stavbu pro foukané izolace připravit. Nebojte, není to nic složitého.

 

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 43.2 m³
Oblast: Nymburk
Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×